SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: edit
oc: modificar

en: Custom
oc: Personalizat
