SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: edit
te: మార్చు
