SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: delete
tr: sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: edit
tr: düzenle

en: Custom
tr: Özel
