SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: edit
ca: edita

en: Custom
ca: Personalitzat
