SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: edit
cs: upravit

en: Custom
cs: Vlastní
