SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: edit
gl: editar

en: Custom
gl: Personalizado
