SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: edit
hi: संपादन करें

en: Custom
hi: मनपसंद
