SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: edit
hr: uredi

en: Custom
hr: Prilagođeno
