SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: edit
lv: labot

en: Custom
lv: Pielāgots
