SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: delete
sv: radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: edit
sv: redigera

en: Custom
sv: Anpassad
