SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: edit
ro: modifică

en: Custom
ro: Personalizat
