SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: edit
bg: редактирай

en: Custom
bg: Персонализиран
