SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ
