SimpleSAMLphp SP (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Logging
ar: تسجيل

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Sorry, unrecognized username or password.
ar: عذرًا. لم يتم التعرف على اسم المستخدم أو كلمة السر.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
ar: اسم مستخدم غير معروف أو كلمة مرور غير معروفة. <a href=":password">نسيت كلمة المرور الخاصة بك؟</a>
