SimpleSAMLphp SP (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Logging
fr: Journalisation

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Role ID
fr: Id du rôle

en: Email attribute
fr: Attribut email

en: Authentication
fr: Authentification

en: Sorry, unrecognized username or password.
fr: Désolé, le nom d'utilisateur ou le mot de passe ne sont pas reconnus.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
fr: Nom d'utilisateur ou mot de passe non reconnu. <a href=":password">Avez-vous oublié votre mot de passe ?</a>
