SimpleSAMLphp SP (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
lv: Neatpazīts lietotājvārds vai parole. <a href=":password">Vai aizmirsāt paroli?</a>
