SimpleSAMLphp SP (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Logging
pt: Autenticando

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Role ID
pt: ID do papel

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Sorry, unrecognized username or password.
pt: Desculpe, nome de usuário ou senha não reconhecidos.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
pt: Nome de usuário ou senha não reconhecidos.   <a href=":password">Você esqueceu sua senha?</a>
