SimpleSAMLphp SP (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Logging
da: Logning

en: User ID
da: Bruger ID

en: Role ID
da: Rolle ID

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Sorry, unrecognized username or password.
da: Beklager, forkert brugernavn eller kodeord.
