SimpleSAMLphp SP (1.0.0-beta4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Logging
et: Logimine

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Authentication
et: Autentimine

en: Sorry, unrecognized username or password.
et: Vabandust, tundmatu kasutajanimi või parool.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
et: Tundmatu kasutajanimi või parool. <a href=":password">Unustasid oma parooli?</a>
