SimpleSAMLphp SP (1.0.0-beta4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Role ID
hi: भूमिका आईडी

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: Sorry, unrecognized username or password.
hi: क्षमा करें, उपयोगकर्ता का नाम या पासवर्ड अपरिचित है।
