SimpleSAMLphp SP (1.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Logging
ja: ログ記録

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Role ID
ja: 役割ID

en: Authentication
ja: 認証

en: Sorry, unrecognized username or password.
ja: 申し訳ありませんが、不明なユーザー名、パスワードです。

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
ja: ユーザー名またはパスワードを認識できません。<a href=":password">パスワードをお忘れですか?</a>

en: There is a Simplesamlphp configuration problem. @message
ja: SimpleSAMLphpの構成に問題があります。@message
