SimpleSAMLphp SP (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Logging
lt: Užrašoma

en: User ID
lt: Nario ID

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
lt: Neatpažintas vartotojo vardas arba slaptažodis. <a href=":password">Pamiršote slaptažodį?</a>
