SimpleSAMLphp SP (1.0.0-rc2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Role ID
fa: شناسه نقش

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Sorry, unrecognized username or password.
fa: با عرض پوزش، نام کاربری یا رمز عبور شناسایی نشد
