SimpleSAMLphp SP (1.0.0-rc2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Logging
hu: Naplózás

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Role ID
hu: Szerepkör-azonosító

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Sorry, unrecognized username or password.
hu: Ismeretlen felhasználó vagy hibás jelszó.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
hu: Ismeretlen felhasználó vagy hibás jelszó. <a href=":password">Új jelszó igénylése</a>
