SimpleSAMLphp SP (1.0.0-rc2) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Logging
no: Loggføring

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Role ID
no: Rolle-ID

en: Authentication
no: Autentisering

en: Sorry, unrecognized username or password.
no: Beklager, kjenner ikke igjen brukernavnet eller passordet.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
no: Ukjent brukernavn eller passord. <a href=":password">Har du glemt passordet ditt?</a>
