SimpleSAMLphp SP (1.0.0-rc2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Logging
pl: Logowanie

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Role ID
pl: ID roli

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Sorry, unrecognized username or password.
pl: Niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
pl: Nierozpoznana nazwa użytkownika lub hasło. <a href=":password">Zapomniałeś hasła?</a>
