SimpleSAMLphp SP (1.0.0-rc2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Logging
pt: Registos

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Role ID
pt: ID do grupo

en: Email attribute
pt: Atributo de Email

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Sorry, unrecognized username or password.
pt: Desculpe, nome de utilizador ou palavra-passe não reconhecidos.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
pt: Nome de utilizador ou senha não reconhecidos. <a href=":password">Esqueceu a sua senha?</a>
