SimpleSAMLphp SP (1.0.0-rc2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Logging
sv: Loggning

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Role ID
sv: ID för roll

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Sorry, unrecognized username or password.
sv: Beklagar, okänt användarnamn eller lösenord.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
sv: Fel användarnamn eller lösenord. <a href=":password">Glömt ditt lösenord?</a>
