SimpleSAMLphp SP (1.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Role ID
tr: Rol ID

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Sorry, unrecognized username or password.
tr: Özür dileriz, tanınmayan kullanıcı adı veya parola.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
tr: Kullanıcı adı ya da parola tanınmıyor. <a href=":password">Parolanızı mı unuttunuz?</a>
