SimpleSAMLphp SP (1.0.0-rc3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Logging
he: רישום ביומן

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Authentication
he: הזדהות

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
he: שם המשתמש או הסיסמה אינם מוכרים . <a href=":password">שכחת את הסיסמה שלך??</a>
