SimpleSAMLphp SP (1.0.0-rc4) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Logging
es: Registro

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Role ID
es: ID de rol

en: Email attribute
es: Atributo correo electrónico

en: Authentication
es: Autentificación

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
es: Usuario o contraseña no reconocidos. <a href=":password">¿Olvidaste tu contraseña?</a>
