SimpleSAMLphp SP (1.0.0-rc4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Logging
id: Pengelogan

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Role ID
id: ID peran

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
id: Nama pengguna atau kata sandi tidak dikenali. <a href=":password">Lupa kata sandi Anda?</a>
