SimpleSAMLphp SP (1.0.0-rc5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Logging
az: Giriş

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
az: Tanınmamış istifadəçi adı və ya parol. <a href=":password">Parolunuzu unutmusunuz?</a>
