SimpleSAMLphp SP (1.0.0-rc5) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Logging
fi: Lokit

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Role ID
fi: Roolin ID

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
fi: Tunnistamaton käyttäjä tai väärä salasana. <a href=":password">Unohditko salasanasi?</a>
