SimpleSAMLphp SP (1.0.0-rc5) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Logging
ru: Журналирование

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Role ID
ru: ID роли

en: Email attribute
ru: Атрибут Email

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
ru: Неизвестное имя или пароль. <a href=":password">Восстановить пароль?</a>
