SimpleSAMLphp SP (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Logging
ca: Registre

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Role ID
ca: ID del rol

en: Email attribute
ca: Atribut de correu electrònic

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Sorry, unrecognized username or password.
ca: Ho sentim, el nom d'usuari o la contrasenya no són correctes.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
ca: No s'han reconegut el nom d'usuari o la contrasenya. <a href=":password">Heu oblidat la contrasenya?</a>
