SimpleSAMLphp SP (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Logging
gl: Rexistro

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Email attribute
gl: Atributo e-mail

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Username attribute
gl: Atributo usuario
