SimpleSAMLphp SP (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Logging
ro: Logare

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Role ID
ro: ID-ul rolului

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Sorry, unrecognized username or password.
ro: Ne pare rău, numele de utilzator sau parola nu sunt corecte.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
ro: Username sau parolă nerecunoscute.  <a href=":password">Forgot your password?</a>
