SimpleSAMLphp SP (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Logging
uk: Журналювання

en: User ID
uk: ID користувача

en: Role ID
uk: ID ролі

en: Email attribute
uk: Атрибут Email

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Sorry, unrecognized username or password.
uk: Вибачте, ім'я користувача або пароль нерозпізнані.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
uk: Невідомі ім’я користувача або пароль. <a href=":password">Забули пароль?</a>
