SimpleViews (2.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Oldest first
my: အဟောင်းများကို အရင်ဆုံး

en: Newest first
my: အသစ်များကို အရင်ဆုံး
