SimpleViews (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Path
sq: Pozicioni
