SimpleViews (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Display
te: చూపు

en: Oldest first
te: పాతవి ముందు
