Simplify (2.1.0) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Comments
ru: Комментарии

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: URL alias
ru: Синоним URL

en: Nodes
ru: Материалы

en: Users
ru: Пользователи

en: Printer-friendly pages
ru: Страницы для печати

en: Authoring information
ru: Информация об авторе

en: Locale settings
ru: Региональные настройки

en: Menu settings
ru: Настройки меню

en: Comment settings
ru: Настройки комментариев

en: Contact settings
ru: Настройки контактной формы

en: Blocks
ru: Блоки

en: URL redirects
ru: Перенаправления url-адресов

en: Profiles
ru: Профили

en: URL path settings
ru: Настройки адресов

en: Comment setting
ru: Настойки коментариев

en: Relations
ru: Отношения

en: Meta tags
ru: Мета-теги

en: Book outline
ru: Оглавление книги

en: Revision information
ru: Информация о редакции

en: Content translation
ru: Перевод материалов

en: XML sitemap
ru: XML-карты сайта

en: Administrative overlay
ru: Управление сайтом в наложенном слое

en: Simplify
ru: Упрощение

en: Entity translation
ru: Перевод сущностей

en: Promotion options
ru: Настройки публикации

en: Simple XML Sitemap
ru: Простая XML-карта сайта
