Simplify (2.2.2) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Description
be: Апісанне

en: Comments
be: Каментары

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Locale settings
be: Налады лакалізацыі

en: Menu settings
be: Налады меню

en: Comment settings
be: Налады каментараў

en: Contact settings
be: Наладкі кантакту

en: Blocks
be: Блокі

en: Profiles
be: Профілі

en: URL path settings
be: Наладкі шляху

en: Relations
be: Сувязі

en: Book outline
be: Структура кнігі

en: Revision information
be: Перагляд інфармацыі

en: Content translation
be: Пераклад змесціва

en: Parent link
be: Зыходная спасылка

en: Administrative overlay
be: Адміністратыўны перакрываючы слой

en: Promotion options
be: Налады прасоўвання
