Simplify (2.2.2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Description
ast: Descripción

en: Comments
ast: Comentarios

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: Nodes
ast: Noyos

en: Users
ast: Usuarios

en: Authoring information
ast: Información d'autoría

en: Locale settings
ast: Preferencies llocales

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú
