Simplify (2.2.2) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Locale settings
km: ការ​កំណត់​មូលដ្ឋាន

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: Comment settings
km: ការ​កំណត់​មតិយោបល់

en: Contact settings
km: ​ការ​កំណត់​ទំនាក់​ទំនង

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Profiles
km: ទម្រង់

en: URL path settings
km: ការកំណត់​ផ្លូវ​របស់​​ URL

en: Relations
km: ទំនាក់​ទំនង

en: Book outline
km: គ្រោង​សៀវភៅ

en: Revision information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Content translation
km: ការបកប្រែ​មាតិកា

en: Parent link
km: តំណ​មេ

en: Administrative overlay
km: ភាព​ត្រួត​គ្នា​នៃ​ការ​គ្រប់គ្រង
