Simplify (2.2.2) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Locale settings
ku: سازکارییەکانی کات و شوێن

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: Comment settings
ku: سازکارییەکانی بۆچوون

en: Contact settings
ku: ڕێکخستنی په‌یوه‌ندی کردن

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Profiles
ku: زانیاریی تایبەتی

en: Relations
ku: پەیوەندییەکان

en: Book outline
ku: چوارچێوەی پەڕتووک

en: Revision information
ku: زنیاریی پێداچوونەوە

en: Content translation
ku: وەگێڕانی ناوەڕۆک

en: Parent link
ku: بەستەری باوان
