Simplify (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Comment settings
ka: კომენტარის პარამეტრები

en: Contact settings
ka: კონტენტის პარამეტრები

en: Blocks
ka: ბლოკები
