Simplify (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Comments
vi: Bình luận

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: URL alias
vi: URL ảo

en: Nodes
vi: Các node

en: Users
vi: Người dùng

en: Authoring information
vi: Thông tin tác giả

en: Locale settings
vi: Thiết lập địa phương

en: Menu settings
vi: Thiết lập trình đơn

en: Comment settings
vi: Cài đặt bài bình luận

en: Contact settings
vi: Cài đặt liên hệ

en: Blocks
vi: Khối

en: Profiles
vi: Hồ sơ

en: URL path settings
vi: Thiết lập đường dẫn URL

en: Relations
vi: Quan hệ

en: Book outline
vi: Cấu trúc sách

en: Revision information
vi: Thông tin bản duyệt

en: Administrative overlay
vi: Quản trị lớp phủ
