Simplify (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Comments
eo: Komentoj

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: Locale settings
eo: Lokalaj agordoj

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: Comment settings
eo: Komentaj agordoj

en: Contact settings
eo: Kontaktaj agordoj

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Profiles
eo: Profiloj

en: URL path settings
eo: Agordoj de URL-vojoj

en: Book outline
eo: Libra skemo

en: Revision information
eo: Reviziaj informoj
